حقیقت تلخ-تجاوز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
خدایا چرا نمیمیریم ما؟

از اینکه نمیمیریم از خوندن این مطلب از خودم شرمنده هستم.

وقتی رفتار و گفتار و سیاست های ما ، جامعه ای رو ساخته که توش چند میلیون حاشیه نشین درست شده ، کودکان کار درست شده

روزنامه رسمی ایران چاپ چهارشنبه  نوشته که :

بچه هایی در این همین ایران ، در همین گربه 7000 ساله ، در همین سرزمینی که کوروش کبیر، زمانی حکومت میکرده ، در همین سرزمینی که دین آنها اسلام است و قانون آنها اسلامی . در همین سرزیمینی بر اساس نفت و گاز ، چرخه آن میچرخد ،که مطلق نه به اشخاص بلکه به تمام افراد این سرزمین است .

چی بگم ؟ چطور بگم ؟ از مثلا پدری بنویسم که شبا قرص تقویتی خورده به دخترای نونهالش تجاوز میکنه ؟ از مادری که بخاطر 5 هزار تومن ، دخترشو وادار به تن فروشی میکنه ؟

از اهالی بگم که به دختر 11 که حالا زن شده ، رحم نمیکنند؟

چرا جامعه اسلامی که همش از قرآن و خدا حرف میزنن ، به این وضع دچار شده ؟ چرا ؟ چرا کسی پاسخگو نیس ؟

چرا اینا عادی شده ؟ چرا هر روز تو روزنامه مطالبی در مورد تجاوز نوشته شده ؟ چرا اینقدر زیاد شده ؟

اونقدر جامعه اسف بار شده که حد نداره ، طرف به خواهر و مادر خودش رحم نداره !

گاهی اوقات از خودم بدم میاد .

میشناسم دخترایی رو برای اینکه پیش دوستاشون کم نیارن حداقل یکبار رابطه جنسی رو امتحان میکنن با پسری که اصلا حس دوستانه ندارند و همه و همش از روی هوسه.

میشناسم پسرایی که برای تفریح ، برای خندیدن ، برای نشون دادن اینکه مثلا ما میتونیم . به دخترای معصوم به هر دلیلی نزدیک شده و ازشون سو استفاده میکنن.

اونوخ اخبارهای شبکه های ملی ایران میاد از فساد جنسی کابینه انگلیس میگه . میاد در مورد لبنان میگه . میاد میگه برای حج 97 با کشوری که علنا دشمنیشو با ما نشون داده ، وارد گفتگو میشیم تا پول بیشتری به جیب بزنیم .

آقایون ، رسای مفت خور ایران : داریم نابود میشیم ، داریم داغووون میشیم ، داریم به حد به اعتمادی میرسیم . چرا برای این مشکلات فکری نمیکنین. دارم آتیش میگیرم.

این همه آخوند رفتین حوضه که چی بشه ؟ چی شد تو این 25 26 سال  ؟ به چی رسیدیم ؟ ایمانمون قوی تر شد ؟ یا جیبای شما از پول بیت المال حجیم تر؟

بعد همراه اول پیام میده که برای حمایت به کسایی که به کربلا نرفتن، فلان عدد رو به فلان عدد بفرستین ! دیگه رسما داری به شعورمون توهین میکنی .

دارین آدم و عالمو از خدا و دین اسلام دور میکنین شماها . یک غیر مسلمون بیاد نمیگه این چه دینیه که هی سنگشو به سینه میزنید ؟ نمیگه چقد فحشا و فساد توش زیاده ؟ نمیگه چرا همه نا امیدن ؟ چرا اکثریت از نماز فرارین؟

خدایا به شهاب سنگی بزن به ما و راحتمون کن .

این همه دعای فرج خوندیم . من اصلا روزای دیگه رو کار ندارم . همین ده شب محرم

فرض بر این میگیریم که از 80 میلیون جمعیت ایران 10 میلیون به مسجد رفتن، هیئت ها هم فاکتور میگیریم . بدون استثنا هم قبل از شام برای فرج امام زمان دعا کردن . تو 10 شب ، 100 میلیون دعا برای فرج شد ، چی شد ؟ چرا نیومد ؟ چرا کسی به این چیزا فک نمیکنه ؟

طرف میاد میگه به توچه ، تو زندگی خودتو کن .

آره مث کبک سرمو کنم تو برف و خودمو به نفهمیدن ، آخه تا کی خودمو بزنم به نفهمیدن .

کاش تو همون دورانی که درسی به نام پرورشی ، وقت با ارزشمون رو ازمون میگرفت

یک روانپزشک میومد تا باهامون صحبت کنم  ، شاید الان جامعه بهتری داشتیم .

(متن هایی که در بالا تایپ شده ، تماما حقایق این کشور بوده ، و حالا نظر شما برا اینکه بنده منافق یا آدم بی ادبی هستم و خجالت نمیکشم که در این موارد صحبت کردم ، در ابتدا نظرتون محترم بوده  اما تکذیبش میکنم )

                     18/8/96      03:58   


برچسب‌ها: مرگ_را_برسان_ای_خدا
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت: 17:52
برچسب‌ها : تلختجاوز,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها